אורית דביר - מרכזי מחול וכושר - אודות הסטודיו

אודות הסטודיו

סטודיו למחול וריקוד במודיעין
אורית דביר
אנשים אומרים שאני כל הזמן בתנועה. והם צודקים: פעם טיפול, פעם ריקוד, פעם הרצאה. ככה זה כשאת גם מאמנת כושר וגם מרפאה סינית, שמקיימת סדנאות, חוגים והרצאות בנושאי כושר, בריאות ואורח חיים בריא.

את הכשרתי המקצועית עשיתי בשני תחומים משיקים: למדתי דיקור סיני ושיאצו במכללת מדיסין לרפואה משלימה בתל אביב ואני מדקרת מורשית (Lic.Ac). קודם לכן, למדתי חינוך גופני בסמינר הקיבוצים בתל אביב ואני בעלת תואר ראשון בספורט (B.Ed).
במהלך שנות עבודתי, התמחיתי אצל טובי המטפלים בארץ והתנסיתי בכל טיפול בצורה מקיפה. כיום אני נחשבת למומחית של טיפול ברפואת נשים וילדים, ברפואה סינית עתיקה בשיטת הגזעים והענפים ובדיקור קוסמטי אנטי-אייג'ינג. כל טיפול וכל מטופל זוכים אצלי לתשומת הלב המירבית. 

אני עוסקת בטיפול בדיקור סיני משנת 2001, ומתמחה בדיקור קוסמטי בשלוש השנים האחרונות, וחברה באגודה הישראלית לריפוי סיני מסורתי.‏

מסיבות זומבה פיטנס
תחום שאני מאד אוהבת בתחום הכושר היא הזומבה Fitness. זומבה הוא שילוב מקורי ואנרגטי בין ריקודים לטיניים כמו סלסה, סמבה ורומבה, ובין מקצבים מכל העולם, כמו היפ הופ וריקודי בטן. אני מפעילה מגוון חוגי זומבה, המותאמים לגילאים שונים, החל בילדי הגן (4-6) וכלה בגיל השלישי (זומבה Gold).
שיעור זומבה פעם או פעמיים בשבוע, הוא דרך מצוינת לשפר את הכושר הגופני, להמריץ את הגוף ולחזק את הנפש, תוך שילוב בין פעילות אירובית והנאה. זה כמו טיפול גוף-נפש, רק באווירה כיפית ומשוחררת.

שלכם בבריאות ובאהבה,

אורית דביר
אורית דביר -סטודיו למחול וריקוד במודיעין
 
אורית דביר - מרכזי מחול וכושר
 

טלפון:  052-7822770 /  052-2442037   דוא"ל:    office@Orit-Dvir.co.il